Sıkça Sorulan Sorular

Bu sorunun tek bir cevabı yok maalesef. Firmanızın bulunduğu sektör ve ürettiği ürünlere göre değişmekle birlikte ortalama olarak anahtar teslim bir Web Tasarım hizmeti 1000 TL ile 10.000 TL arasındadır. Bu ücret site için yapılacak çalışmalar, sizin istekleriniz ve hizmetin kalitesine göre değişmektedir. Fiyatlara sadece ilk yıl geçerli olmak üzere adı ve hosting ücretleri dahildir.
Bu tamamen sizin isteklerinize bağlı. Kalitemizden ödün vermeden olabilecek en kısa süre içerisinde web sitenizi yayına alıyoruz. Minimum 1 hafta, maksimum 2 ay içerisinde web siteniz isteklerinize uygun biçimde yayına hazır hale geliyor.
Aldığınız web tasarım hizmetini istediğiniz alan adına kurabiliyoruz. Fakat mevcut hosting hizmetinizi kullanabilmek için öncelikle uzman ekibimiz mevcut hosting hesabınızın hazırladığımız web sitesi için uygun olup olmadığını kontrol etmeli. Uygun görüldüğü takdirde mevcut hosting hesabınızla hazırladığımız web sitesini yayına alabiliriz.
Elbette. Eğer varolan sitenizi yenilemek istiyorsanız önceki çalıştığınız web tasarım firmasından sunucu bilgilerini alarak web sitenizi günümüz koşullarına uygun, modern bir web sitesiyle değiştiriyoruz.
Sadece kendi kodladığımız projelerin hosting hizmetini sağlıyoruz. Bunun dışında daha önceden sahip olduğunuz bir web projesinin de hosting hizmetini bize devretmek isterseniz hosting hesabının bizim yönetimimizde olması koşuluyla sizin için önceki web projeleriniz için de hosting hizmeti verebiliriz.
Birbirinden kaliteli ve hızlı referanslarımızı görmek ister misiniz?